Totem LCD Zewnętrzny — co to jest komora wyrównawcza? Sesja pytań i odpowiedzi

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:
Totem LCD Zewnętrzny
Komora wyrównawcza firmy Armagard.

„Komora wyrównawcza” to termin, który często pojawia się na stronach internetowych firmy Armagard. Ale czym ona jest i do czego służy? W jaki sposób chroni Totem LCD Zewnętrzny przed kompletnym przegrzaniem?

Poniżej wyjaśniono, czym jest komora wyrównawcza i jakie ma znaczenie dla Totemu LCD Zewnętrznego…

Co to jest komora wyrównawcza?

Komora wyrównawcza to zwyczajnie system wentylacji lub transferu powietrza. Poprzez użycie przegród gwarantuje wyrównanie ciśnienia powietrza w celu jego równego rozkładu.

W odniesieniu do obudowy Totem LCD Zewnętrzny komora wyrównawcza zapewnia zarówno równą dystrybucję powietrza, jak i stanowi zabezpieczenie przed dostaniem się do środka wody, która w czasie mycia wypuszczana jest pod ciśnieniem.

Efekt ten został osiągnięty poprzez optymalne rozłożenie przegród w komorze.

Totem LCD Zewnętrzny
Armgard Totem LCD Zewnętrzny.

Dlaczego komora wyrównawcza?

Komory wyrównawcze zapewniają niepowtarzalny sposób chłodzenia części, które narażone są na przegrzanie w zamkniętych przestrzeniach. Eliminują również potrzebę posiadania alternatywnych systemów wentylacji, które mogą być kosztowne, a oprócz tego nie mają wysokich wymogów konserwacyjnych.

Co rekomenduje firma Armagard?

Firma Armagard rekomenduje uwzględnienie komór wyrównawczych do rozwiązań Totemów LCD Zewnętrznych z rodziny PDS.

Komory wyrównawcze używane przez firmę Armagard są jedyne w swoim rodzaju, są zaprojektowane tak, aby utrzymać temperaturę, a także szczelność, kiedy są myte wodą wypuszczaną pod silnym strumieniem.

W roku 2009 firma Armagard złożyła wniosek o patent na swoją technologię komory wyrównawczej.

Do czego służy komora wyrównawcza?

Komory wyrównawcze instalowane w obudowach firmy Armagard umożliwiają przelot przefiltrowanego powietrza przez obudowę w celu zapobieżenia nagromadzeniu się ciepła i odprowadzają całe nagromadzone ciepło na zewnątrz. Jest to niezwykle ważne dla ochrony części i monitorów.

Komory wyrównawcze chronią także obudowy przed wodą podczas ich czyszczenia, a konkretnie zapobiegają przedostaniu się cieczy do środka, utrzymując przepływ czystego powietrza.

Dlaczego komory wyrównawcze są ważne dla obudów Totemów LCD Zewnętrznych?

Ciepło może stanowić bardzo poważne zagrożenie dla funkcjonowania Totemów LCD Zewnętrznych. Zewnętrzne instalacje nie tylko muszą sobie poradzić z ciepłem wygenerowanym przez sprzęt audio wideo, ale także ekspozycją na promienie słoneczne.

Komory wyrównawcze nie mogą powstrzymać tworzenia się ciepła, ale mogą zmniejszyć jego oddziaływanie. Obecność komór wyrównawczych oznacza, że znacznie zwiększa się potencjał chłodzenia sprzętu.

Komory wyrównawcze wewnątrz obudowy Armagard odgrywają ważną rolę w utrzymaniu temperatur wewnętrznych na poziomie, który pozwala na poprawne funkcjonowanie monitora cyfrowego i innego sprzętu audio wideo.

W gruncie rzeczy w miarę wzrostu temperatury na zewnątrz komory wyrównawcze pracują, aby zapobiec przegrzaniu się komponentów wewnątrz.

Dodatkowe korzyści komory wyrównawczej

Zasadniczo obecność komór wyrównawczych wewnątrz zewnętrznego Totem Digital Signage mogłoby wyeliminować potrzebę zainstalowania dodatkowych systemów chłodzących.

Jest to ogromny bodziec w postaci oszczędności pieniędzy i w przeciwieństwie do zwykłych aparatur chłodzących, takich jak klimatyzacja, komory wyrównawcze nie mają dużych wymogów dotyczących konserwacji.

Komora wyrównawcza została zaprojektowana w celu ochrony sprzętu przed przegrzaniem i jest ważnym komponentem w zakresie unikania jego niewłaściwego funkcjonowania bezpośrednio w wyniku nagromadzenia się ciepła.

Można ograniczyć ryzyko i uniknąć wydatków związanych z wymianą monitorów i innego sprzętu audio wideo, nabywając zewnętrzny Totem Digital Signage z komorą wyrównawczą.

Skontaktuj się

Zadzwoń teraz do przedstawiciela firmy Armagard i zapytaj o obudowy z komorą wyrównawczą. Zadzwoń pod numer 022 526 6149 lub skorzystaj z DARMOWEJ opcji „Quick Enquiry” („Szybkie zapytanie”) na naszej stronie internetowej.

Daniel Waldron author image

Article par

Dedykowany pisarz od 10 lat, Daniel dołączył do Armagard w 2013 roku.Pomaga on w tworzeniu stron internetowych, artykułów, blogów, informacji prasowych i oficjalnych dokumentów, które są przeznaczone do użytku zespołu marketingu Armagard.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.