Przedstawiamy 55”–75” Obudowy Telewizora Outdoor, które mają zapewniać ekranom niezmienną ochronę

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Odkryj klasyczne 55”–75” Obudowy Telewizora Outdoor firmy Armagard, które są dostępnym cenowo i długotrwałym rozwiązaniem chroniącym ekrany zewnętrzne i wewnętrzne.

Informacje ogólne

Klasyczne 55”– 75”  Obudowy Telewizora Outdoor z gamy produktów PDS firmy Armagard stanowią system ochrony ekranów bez wysokich wymagań dotyczących konserwacji, które w sposób niezawodny chronią ekrany używane zarówno w domu, jak i komercyjnie.

Żywotność zestawów wynosi co najmniej 10 lat. Są z pewnością warte swojej ceny i kosztują do 50% mniej niż dedykowana obudowa telewizora outdoor.

Obudowa Telewizora Outdoor została umiejętnie wyprodukowana przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Zapewnia nie tylko ochronę ekranu, ale także zmniejsza koszty, a to z kolei chroni finanse firmy poprzez obniżanie ryzyka uszkodzenia ekranu, które pociągałoby za sobą koszty naprawy lub wymiany.

Obudowa Telewizora Outdoor
Obudowa Telewizora Outdoor używana w siedzibie ITV.

Korzyści komercyjne

W przypadku profesjonalnych ekranów Digital Signage Obudowa LCD zmienia te ekrany w trwałe systemy przeznaczone do reklamowania usług lub towarów.

Wszędzie tam, gdzie nieosłonięte ekrany narażone są na wszelkiego rodzaju ryzyko uszkodzenia i zniszczenia, 55”–75” Obudowy Telewizora Outdoor zapewniają ekranom działanie i prowadzą kampanię reklamową 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Zestaw ten jest wysoce wszechstronny i można go używać zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz. Może zostać zamontowany na ścianie, postawiony na słupie lub zainstalowany na suficie, a w niektórych przypadkach może zostać użyty do ochrony już zainstalowanego, dedykowanego ekranu zewnętrznego.

Największą korzyścią tego zestawu jest to, że zapewnia użytkownikom święty spokój.

Wszędzie tam, gdzie nieosłonięte ekrany wymagają regularnych kontroli na miejscu, sprawdzania, czy nie zostały zniszczone przez wandali, uszkodzone, ukradzione lub czy zwyczajnie nie przestały działać, obecność Obudowy Telewizora Outdoor oznacza, że ekrany są praktycznie samowystarczalne.

Korzyści domowe

Jeśli uwzględnimy przeciętną cenę dedykowanej Obudowy Telewizora Outdoor, która sięga 2000 £, okazuje się, że Obudowa Telewizora Outdoor produkcji naszej firmy ma o wiele bardziej atrakcyjną cenę, ponieważ kosztuje do 50% mniej niż telewizor zaprojektowany do pracy na zewnątrz.

Obudowy Telewizora Outdoor
„Obudowa Telewizora Outdoor zapewnia użytkownikowi niedrogą okazję do tego, aby domowy system rozrywki zabrać na zewnątrz”.

Zestaw jest lepszym sposobem na przeniesienie domowego systemu rozrywki telewizyjnej na zewnątrz z następujących kluczowych powodów:

  • kosztów,
  • bezpieczeństwa,
  • żywotności.

Luksus posiadania Obudowy Telewizora Outdoor polega na tym, że oszczędza on pieniądze zarówno na krótką, jak i długą metę. Natychmiastową korzyścią zakupu obudowy jest to, że nie trzeba pozbywać się swojego bieżącego telewizora.

W długiej perspektywie obudowa może służyć przez co najmniej 10 lat, ale jeżeli telewizor przestanie działać, nie trzeba wymieniać obudowy — można jej użyć jako osłony do kolejnego odbiornika.

Jednak w przypadku, gdy dedykowany telewizor outdoor zepsuje się, trzeba zapłacić za wizytę inżyniera i za naprawę lub zakupić całkiem nowy, co może być kosztownym hobby.

Dedykowane telewizory outdoor mają jedną wrodzoną wadę — są podatne na kradzież, ponieważ nie są chronione. Jednak obudowa telewizora outdoor może zrekompensować to niedociągnięcie i zagwarantować, że telewizor outdoor pozostanie tam, gdzie powinien.

Zalety projektu

Zestaw wyprodukowano z miękkiej stali pokrytej farbą proszkowaną. Można go w pełni dostosować do potrzeb klienta, ponieważ możliwe jest dodanie opcji, które podtrzymają i ulepszą wydajność ekranu znajdującego się wewnątrz.

Można zdecydować się na dodanie systemów grzewczych lub klimatyzacyjnych, aby kontrolować temperaturę wewnątrz obudowy.

Jednostka jest szczelnie zamknięta zgodnie ze stopniem ochrony IP54 i wskaźnikiem NEMA4 dzięki połączeniu silikonu i metod spajania optycznego. Ochraniane ekrany mogą działać w ekstremalnych temperaturach w zakresie od -30oC do +55oC.

Gdzie leży korzyść?

Korzyść wynikająca z użytkowania Obudowy Telewizora Outdoor rozkłada się na długi okres czasu. Niezależnie od tego, czy jest używana do celów komercyjnych czy domowych, końcowi użytkownicy mają szansę zaoszczędzić znaczne ilości pieniędzy na naprawach lub wymianach.

Dzięki licznym urządzeniom bezpieczeństwa, w tym solidnej blokadzie zamykania obudowy, jest ona chroniona przed kradzieżą, a to nie tylko oszczędza pieniądze, ale również czas.

Dzięki temu nie trzeba zajmować się długim procesem odszkodowawczym i narażać się na niedogodności wynikające z niemożności korzystania z ekranu.

Co więcej, części mechaniczne zestawu objęte są pięcioletnią gwarancją, natomiast części elektryczne — roczną, dzięki czemu użytkownik zyskuje święty spokój.

Kup Obudowę Telewizora Outdoor już dziś

Informacje na temat czasu realizacji zamówienia i cen można uzyskać pod numerem telefonu 022 526 6149. 

Przedstawiciel firmy Armagard podczas rozmowy przekaże wiele cennych informacji, co z pewnością spodoba się klientowi.

Jeżeli w niniejszym artykule nie ma odpowiedzi na dane pytanie, można je zadać, korzystając z opcji „Quick Enquiry” („Szybkie zapytanie”) [znajdującej się po prawej stronie ekranu]. Zajmie to tylko minutę!

Dla swojego spokoju odwiedź zakład produkcyjny firmy Armagard i zobacz, jak tworzymy Twoją Obudowę Do Telewizorów. Zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie.

Można również zapisać się do naszego kwartalnego newslettera lub skorzystać z mediów społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami z firmy Armagard, w tym wieściami i premierami nowych produktów.

Znajdź nas na Facebooku, śledź nas na Twitterze lub połącz się z nami na LinkedIn.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.