Przedłuż żywotność ekranów dzięki monitorowi zewnętrznemu

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Wymiana sprzętu, wezwania inżyniera i przestoje mają jedną wspólną rzecz — narażają firmę na koszty. Jednak istnieje sposób, aby ich uniknąć i przedłużyć żywotność ekranów i monitorów. Zainstaluj monitor zewnętrzny i dzięki temu oszczędź pieniądze w swojej firmie.

Jeżeli nie lubisz tracić pieniędzy, narażać swojej reputacji na szwank lub nie chcesz pozwolić, aby konkurenci zdobyli przewagę na rynku, uchroni Cię przed tym utrzymywanie ekranów w firmie w sprawności.

Spełnia wiele celów i jest warta swojej ceny

W porównaniu z kosztami wymiany lub naprawy zakup monitora zewnętrznego jest bardziej opłacalny. Kiedy zsumowalibyśmy koszty naprawy lub wymiany ekranów przez ostatnich 10 lat, mogłoby się okazać, że przewyższają one cenę produktu.

monitor zewnętrzny
Ekran zewnętrzny PDS 19”–24” jest zaprojektowany tak, aby chronił sprzęt przez co najmniej 10 lat, a to zmniejszy koszty ekranów.

Mówimy 10 lat, ponieważ na tyle produkt został zaprojektowany, ale mógłby służyć jeszcze dłużej. Oznacza to, że w ciągu dekady Twoja firma zaoszczędzi pieniądze z następujących powodów:

  • braku konieczności ponoszenia kosztów naprawy i wymiany oraz zawierania kontraktów na konserwację;
  • ochrony bieżącego sprzętu, w związku z czym nie trzeba kupować nowych ekranów, które pasowałyby do monitora zewnętrznego;
  • mniejszego ryzyka popsucia się sprzętu i wystąpienia przestojów, co przełoży się na ograniczenie strat finansowych i ryzyka utraty udziału w rynku.

Zestaw może również służyć do różnorakich celów i można z niego korzystać w otoczeniach komercyjnych lub przemysłowych. Zapewni on ochronę ekranów zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Może być zamontowany na ścianie lub postawiony na podłodze, co oszczędza miejsce, jeżeli trzeba ustawić ekrany w pomieszczeniu z ograniczoną przestrzenią. Następną korzyścią jest to, że można je ustawić tak, by nie przeszkadzały i nie zostały przez przypadek uszkodzone.

Co więcej, jeżeli będzie potrzebny wysoce elastyczny system zwłaszcza w celu unowocześnienia monitorów i ekranów, ułatwi to monitor zewnętrzny. Można uaktualnić sprzęt w dogodnym momencie, aby nadążyć za postępem technologicznym bez konieczności wymiany obudowy.

Jakie są korzyści monitora zewnętrznego?

Monitora zewnętrznego można używać do ochrony monitorów komputerowych wielkości 19–24” używanych w obiektach przemysłowych. Równie dobrze może służyć jako digital signage do ochrony ekranów.

Monitor został wyprodukowany z miękkiej stali pokrytej farbą proszkowaną, poddany rygorystycznym testom i ma stopień ochrony IP54. Jest dostarczany tak, jak widać, w związku z czym nie wymaga składania, a to ogranicza czas instalacji.

Ma on do kompletu pięcioletnią gwarancją, co oznacza, że użytkownik ma wszystko, co potrzeba, aby uniknąć konieczności wymiany ekranów i monitorów, płacenia za wezwania inżyniera i narażania się na przestoje.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko złożyć zamówienie. Aby porozmawiać z przedstawicielem firmy Armagard, zadzwoń pod numer 022 526 6149.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.