Ochrona Digital Signage I Sprzętu IT – Dlaczego Warto Zapłacić Więcej Za Jakość

 • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Klienci Armagard skłonni są zainwestować więcej pieniędzy za odpowiednią ochronę digital signage i urządzeń IT, zwykle koszt ten przewyższa wartość sprzętu, który chcą chronić. Pytanie brzmi dlaczego? Odkrywamy wszystkie tajemnice.

Ochrona Digital Signage – Dlaczego Płacić Więcej?

Ile kosztował cię twój sprzęt IT lub digital signage? Ile, kosztowałaby ciągła wymiana lub naprawa tego sprzętu?

Kiedy masz zamiar chronić wyświetlacz digital signage lub sprzęt IT musisz myśleć długoterminowo. Według badań z 2010 roku opublikowanych przez www.wirespring.com średni koszt instalacji 100 ekranów digital signage i ich eksploatacji w okresie trzech lat wynosi około 1141325.09 PLN.

Ochrona Digital Signage
Dwanaście Networked Signage Wyświetla Dla Francuskiego Kina.

Liczba ta równa się 11390.41 PLN za jedną jednostkę. Koszty użytkowania spadają rok-po-roku, jednak wciąż stanowi, to dużo sumę pieniędzy dla biznesu. Dlatego ochrona drogich wyświetlaczy digital signage oraz sprzętu IT wymaga wysokiej jakości ochrony.

Firmy, takie jak twoje, kładą nacisk na oszczędności. Gdy zakup taniego rozwiązania-obudowy może wydawać się atrakcyjne w krótkim okresie, to konsekwencje długoterminowe mogą kosztować dużo więcej.

Dlaczego warto płacić więcej? Ponieważ jakość równa jest  trwałości, co przekłada się również na obniżenie kosztów w przyszłości.

Problem Związany Z Zakupem Taniego Produkty. Powody, Aby Nie Kupować Tylko „Skrzynki”

Często słyszane komentarze w Armagard, to – „tyle, za blaszaną skrzynkę? Możemy poprosić każdego, żeby nam to wyklepał za połowę ceny lub zrobimy to sami”. Oba te stwierdzenia są prawdziwe, jednak alternatywne tańsze opcje nie zawsze okazują się skuteczne w długim okresie czasu.

Problemem z tańszymi opcjami jest to, że produkowane są one na masową skalę, przy użyciu tanich materiałów (np. aluminium) i sprzedawane do środowiskach, do których się one nie nadają. W trudniejszych warunkach produkty te nie zdają testu i, dlatego przyczyniają się do uszkodzenia sprzętu, a to prowadzi do:

• Kosztów związanych z naprawą lub wymianą sprzętu
• Postojów na linii produkcyjnej, co ma wpływ na wydajność firmy

Jedną z przyczyn dlaczego „tanie imitacje” nie radzą sobie w środowiskach przemysłowych jest nieodpowiednie uszczelnienie, dzięki czemu woda może wtargnąć do środka i uszkodzić umieszczone w niej urządzenia.

Tanie materiały, z których zbudowane są obudowy  mogą rdzewieć lub zanieczyszczać środowisko pracy, jest to szczególnie niebezpieczne w zakładach produkcyjnych żywności.

Nawet, jeśli użyłeś produktu z gatunku stali 304 pokrytej farbą proszkową i chcesz ją zastosować w miejscach, gdzie woda, para wodna i wilgoć są obecne, to, w końcu farba będzie odpadać.

Ochrona Digital Signage
Niewystarczającej wentylacji w tej obudowie spowodowane ekran do „wypalić”.

W rzeczywistości inwestycja w tańszą opcję stworzy więcej problemów niż przynosi korzyści. W końcu będziesz musiał zapłacić więcej, niż gdybyś zainwestował w niezawodne rozwiązanie, zbudowane zgodnie z zastosowaniem i warunkami pracy.

Często się zdarza, że klienci, którzy kupili tańszą, alternatywną 'skrzynkę’ wracają do Armagard, ponieważ zakupiony produkt nie spełnia zadania.

Tanie szafy nie zostały zaprojektowane z myślą o długoterminowym użytkowaniu! Oferują one minimalną, krótkoterminową ochronę i produkowane są na rynek masowy, czyli mało czasu poświęca się na ich produkcję i wykonanie.

Biorąc pod uwagę wyżej wymienione koszty, jeżeli chiałbyś chronić swój wyświetlacz  digital signage tanią imitacją lub 'pudełkiem’ musisz wziąść pod uwagę wszystkie dodatkowe koszty, które będą musiały być poniesione, w przypadku gdy obudowa nie dostarczy odpowiedniej ochrony.

Pamiętaj  Dlaczego Kupujesz Obudowę

Zostało Ci powierzone ważne zadanie identyfikacji rozwiązania najwyższej jakości do ochrony sprzętu IT lub digital signage w środowisku przemysłowym. Jeżeli coś pójdzie nie tak, to Ty będziesz się musiał tłumaczyć swoim przełożonym, dlaczego inwestycja w sprzęt zakończyła się niepowodzeniem.

Średnio Przeciętny Digital Signage Ochrona Skutkuje Zniszczeniem.
Średnio Przeciętny Digital Signage Ochrona Skutkuje Zniszczeniem.

Chociaż może uważasz, że oszczędności wynikajace z zakupu tańszej alternatywy są znaczne, to fakt, że będziesz musiał ponieść znaczne koszty finansowe na pokrycie straty w długim okresie mówią same za siebie.

Pamiętaj kupujesz obudowę, aby chronić swoje sprzęt w długim terminie, kryteria tanio i szybko nie powinny być nigdy brane pod uwagę.

Liczysz Koszty?

Tanie alternatywne obudowy są dostępne i sprzedawane na rynku. Dlaczego? Konsumenci zwabieni są niską cenę, a czynnik ten przemawia do nich najbardziej, impuls podpowiada kupić.

Ale spójrz na to z innej perspektywy. Cena do jakości nie zawsze idą w parze. Kupując tańszą alternatywy ochrony do digital signage lub sprzętu IT nie zawsze będziesz w stanie zagwarantować odpowiednią ochronę, a tym samym twój sprzęt może być narażony na uszkodzenie.

Oto jest wyzwanie dla Ciebie! Policz, ile będzie kosztowała Cię naprawa wyświetlaczy digital signage i/lub sprzętu średnio dwa razy w ciągu jednego roku. Pamiętaj, aby uwzględnić następujące koszty:

 • Utrata dochodów z powodu przestoju sprzętu
 • Koszt związane z wezwania inżyniera do oceny szkody
 • Koszty naprawy

Wyniki mogą Cię zadziwić. A więc, w porównaniu do inwestycji w wysokiej jakości rozwiązania obudowy Armagard eliminujesz wszystkie te koszty na długie lata.

Płacąc więcej na początku, możesz zaoszczędzić więcej w czasie. Więc twoje pytanie nie powinno być, czy istnieje tańsza obudowa? Tylko jak ważna jest dla Ciebie odpowednia ochrona sprzętu i, czy możesz pozwolić sobie na uszkodzenia.

Wybór Jakości…

Armagard projektuje i produkuje obudowy do digital signage i sprzętu IT z myślą o ich długoterminowej trwałości.

Rozwiązania Armagard wykonane są ze stali miękkiej lub stali nierdzewnej, które zaprojektowane są z myślą o ochronie komputerów, ekranów, drukarek i wyświetlaczy digital signage we wrogich środowiskach.

Ochrona Digital Signage
Dostarczane Armagard Ogrodzenia Do Pierwszej Stacji Kolejki Linowej Na Londyńskiej.

Chronią przed kurzem, brudem, wnikaniem cieczy oraz oddziaływaniem fizycznym, zgodne są z  normami branżowymi. Nasze obudowy przechodzą szczegółowe testy, aby upewnić się, że są najwyższej jakości.

Mogą być wyposażone w systemy klimatyzacji i /lub ogrzewania do regulacji temperatury wewnętrznej, co pomaga uniknąć przegrzania i /lub zamrożenia.

Czas I Umiejętności

Wiele czasu i umiejętności jest poświęcone w produkcji naszych obudów i większość z nich jest wykonana na zamówienie dla indywidualnych wymagań naszych klientów. Obudowy Armagard zapewniają harmonijne otoczenie, które zwiększają wydajność, niezawodności i użyteczność urządzeń elektrycznych.

Produkujemy estetycznie zaprojektowane obudowy, które mogą zawierać ekrany dotykowe, klawiatury i antyodblaskowe szyby, wszystkie dodatkowe funkcje, których nie można znaleźć w tańszych rozwiązaniach alternatywnych obudów.

Dlaczego Armagard?

Armagard jest zaufanym dostawcą obudów ochronnych do komputerów, drukarek, ekranów i wyświetlaczy digital signage. W 2013 roku Armagard został odznaczony Nagrodą Królowej „dla handlu międzynarodowego” oraz nagrodą „Narodowego Eksporter Roku” w uznaniu za osiągnięcia. Armagard posiada bogatą klientów, takich jak:

 • Hortex
 • Sweedwood
 • Johnson Control

Obecnie Armagard chroni sprzęt na całym świecie o wartości ponad 4 mld GBP i jest firmą z wieloma nowatorskimi rozwiązaniami, w tym:

 • Pierwszą firmą w UK, która zaprojektowała i wyprodukowała obudowy, które zostały zaprojektowane z myslą o środowiskach przemysłowych. (British Aerospace był jednym z pierwszych klientów)
 • Jedyną firmą, która dostarcza obudowy do drukarek,które mogą pracować w temperaturze -30°C
 • Pierwszą firmą w UK, która zaprojektowała, wyprodukowała i dostarczyła dedykowane obudowy do sprzętu komputerowego do zastosowania w środowiskach zagrożonych wybuchem w 1998 roku.
 • Jedyną firmą, której obudowy komputerowe wykorzystują technologię patentową, taką jak nasz plenum chamber – komory chłodzenia, które zapewniają stałą wymianę powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu uszczelnieniu obudowy. Patent zgłoszony w 2009
 • Jedyną firmą w UK, która produkuje obudowy hermetyczne
 • jedyną firmą w UK, której obudowy są przetestowane przez niezależne osoby trzecie

Czy  Naprawdę Płacisz Więcej?

Jeśli wziąć pod uwagę potencjalne koszty naprawy lub wymiany uszkodzonego sprzętu często w wyniku kupowania tanich odpowiedników lub płacąc początkowo trochę więcej za obudowę ochronną, która może chronić twój sprzęt nawet przez 10 lat lub więcej, przy minimalnej konserwacji, jakość i cena mówią same za siebie.

A więc, czy naprawdę płacisz więcej? Może początkowe nakłady wydają się nieuzasadnione, ale jak spojrzymy na, to z perspektywy czasu szybko dojdziemy do wniosku, że początkowa inwestycja oszczędza nie tylko pieniądze, ale i czas.

Pamiętaj, że obudowa nie jest tylko ochroną sprzętu, ale również ochroną dla firmy, która zdecydowanie ucierpi, gdy niezbędny sprzęt będzie nieużywany.

Kupując produkty Armagard nie kupujesz tylko produkt, kupujesz spokój ducha! Kupujesz markę, która jest uznawana na całym świecie przez klientów i każdy wie, że „Różnica tkwi w szczegółach”.

Daniel Waldron author image

Article par

Dedykowany pisarz od 10 lat, Daniel dołączył do Armagard w 2013 roku.Pomaga on w tworzeniu stron internetowych, artykułów, blogów, informacji prasowych i oficjalnych dokumentów, które są przeznaczone do użytku zespołu marketingu Armagard.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.