Obudowa Do Monitorów | Zapobieganie przestojów monitorów w fabrykach i warsztatach

 • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Obudowa Do Monitorów

W środowiskach przemysłowych, w których woda, kurz i odpady mogą uszkodzić nieosłonięte ekrany i wstrzymać proces produkcji, rozwiązaniem, które zapewni ochronę monitora, jest Obudowa ze stali nierdzewnej do monitorów pochodząca z rodziny SDS.

Chroń linię produkcyjną, ograniczaj straty finansowe.

Informacje ogólne

„Nam się to nie przydarzy” — słynne ostatnie słowa. Jednak uszkodzenie drogiego sprzętu elektrycznego przez wodę może się przydarzyć w każdej firmie o każdej porze. W Wielkiej Brytanii powodzie w 2007 i 2012 drogo kosztowały tamtejsze firmy.

Powodzie w 2012 roku przyniosły straty 200 milionów £, a suma ta zawierała w sobie straty wynikające z uszkodzenia sprzętu elektronicznego, takiego jak ekrany i drukarki.

W niektórych przypadkach ubezpieczenie nie obejmowało tych szkód, co skutkowało tym, że wiele firm pozostało z ogromnym rachunkiem kosztów za wymianę sprzętu, który nie nadawał się do naprawy.

Powodzie nie ograniczają się wyłącznie do Wielkiej Brytanii. W podobnych sytuacjach produkt z rodziny SDS — Obudowa do Monitorów — chroni ekrany przed uszkodzeniami w wyniku działania wody.

Obudowa do Monitorów
„Produkt z rodziny SDS — Obudowa ze stali nierdzewnej Do Monitorów ze stali nierdzewnej”.

Zestaw sprawdza się idealnie w obiektach, w których istnieje jakiekolwiek ryzyko uszkodzenia monitorów przez wodę, np. na skutek pęknięcia rur lub rozlania się cieczy.

Ponadto jeżeli w firmie obowiązują surowe procedury zmywania, obudowa jest tak szczelna, że można na nią lać strumień wody z dyszy bez ryzyka uszkodzenia znajdującego się wewnątrz ekranu.

Pozwala to na olbrzymie oszczędności pieniędzy i czasu, ponieważ ogranicza ryzyko uszkodzenia. Pomaga zapobiegać:

 • kosztom naprawy lub wymiany uszkodzonych monitorów,
 • przestojom, które skutkują zmniejszoną wydajnością produkcyjną i stratami finansowymi oraz kosztami utraconych korzyści,
 • roszczeniom zapobiegawczym, które zajmują dużo czasu.

Jest dostarczana w pełni zmontowana i gotowa do instalacji. Może zostać zamontowana na ścianie, postawiona na słupie lub zainstalowana na suficie, a to spowoduje, że ekrany nie zostaną uszkodzone.

Części mechaniczne zestawu objęte są pięcioletnią gwarancją, natomiast części elektryczne — roczną, dzięki czemu użytkownik zyskuje większy spokój.

Jaką funkcję pełni Obudowa Do Monitorów?   

Zestaw chroni przede wszystkim monitory wielkości od 17” do 24” i ma w zestawie wieszak VESA, na którym można zawiesić wyświetlacz. W obudowie zmieści się także cienki klient. Zapewnia sprzętowi biurowemu używanemu w środowiskach przemysłowych ochronę potrzebną do przetrwania w ciężkich warunkach.

Zalety projektu

Obudowa Do Monitorów zrobiona jest z nierdzewnej stali spożywczej (316), jest całkowicie szczelna i chroni także przed przenikaniem kurzu.

Ma europejskie stopnie ochrony IP56 i IP65 oraz okno z poliwęglanu, który jest 10 razy mocniejszy od szkła.

Zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa i jest zamykana na klucz, chroniąc w ten sposób monitor przed aktami wandalizmu i kradzieżą.

Jaką funkcję pełni Obudowa Do Monitorów?

Osłona ze stali nierdzewnej w połączeniu z oknem z poliwęglanu tworzy wodoodporną tarczę, która chroni również przed nawarstwianiem się kurzu i brudu. Monitory są chronione przed uszkodzeniem i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia w otoczeniach, w których ważna jest higiena.

Ten nieprzepuszczalny zestaw jest w stanie wytrzymać codzienne trudy środowiska przemysłowego i medycznego i może wytrzymać uderzenie ciężkim przedmiotem.

Można go bardzo łatwo czyścić zwykłymi produktami do czyszczenia i nie ma on dużych wymogów konserwacyjnych. Wszędzie tam, gdzie sprzęt komputerowy i monitor są używane w „niekonwencjonalnych otoczeniach”, Obudowa Do Monitorów jest na pierwszej i ostatniej linii obrony urządzeń.

Gdzie leży korzyść?

Korzyść wynikająca z używania tego produktu rozkłada się na długi okres czasu. Użytkownicy przekonają się, że monitory i ciency klienci służą dłużej. Możliwe jest także, że obudowa przetrwa dłużej niż sprzęt, ale może zostać użyta ponownie na urządzenia nowej generacji.

Obudowa jest w stanie przetrwać co najmniej 10 lat, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniądze, ulepszyć standardy higieniczne i znacznie ograniczyć ryzyko przestojów.

Popatrzmy na to w ten sposób:

Kupujemy teren pod firmę — zakładamy alarm.

Kupujemy maszyny — wykupujemy ubezpieczenie od awarii.

Kupujemy sprzęt informatyczny — płacimy za wsparcie IT.

Taka sama zasada powinna obowiązywać w przypadku monitorów i komputerów. Zaletą obudowy do monitorów jest święty spokój, jaki jego użytkownik zyskuje w perspektywie długoterminowej.

Na czym polega jej wyjątkowa atrakcyjność? 

Jest higieniczna, można ją myć, jest łatwa w instalacji i można ją dopasować do potrzeb klienta:

 • Stal nierdzewna spożywcza (316) jest odporna na gromadzenie się bakterii.
 • Jest dostarczana w pełni zmontowana wraz z obręczą mocującą i jest gotowa do instalacji.
 • Można ją zamontować na ścianie, przytwierdzić do podłogi lub sufitu.
 • Ma opcje, które można dodać, aby zwiększyć funkcjonalność produktu.

Idealne obiekty do instalacji

 • Zakłady produkcji żywności,
 • instytucje medyczne,
 • laboratoria,
 • myjnie samochodowe,
 • odlewnie,
 • samochodowe fabryki montażowe,
 • elektrownie

Kup swój egzemplarz już dziś

Informacje na temat czasu realizacji zamówienia i cen można uzyskać pod numerem telefonu 022 526 6149. Przedstawiciel firmy Armagard podczas rozmowy przekaże wiele cennych informacji, co z pewnością spodoba się klientowi.

Jeżeli w niniejszym artykule nie ma odpowiedzi na dane pytanie, można je zadać, korzystając z opcji „Quick Enquiry” („Szybkie zapytanie”). Zajmie to tylko minutę!

Dla swojego spokoju odwiedź zakład produkcyjny firmy Armagard i zobacz, jak tworzymy Twoją Obudowę Do Monitorów wykonaną ze stali nierdzewnej. Zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie.

Można również zapisać się do naszego kwartalnego newslettera lub skorzystać z mediów społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami z firmy Armagard, w tym wieściami i premierami nowych produktów. Znajdź nas na Facebooku, śledź nas na Twitterze lub połącz się z nami na LinkedIn.

Daniel Waldron author image

Article par

Dedykowany pisarz od 10 lat, Daniel dołączył do Armagard w 2013 roku.Pomaga on w tworzeniu stron internetowych, artykułów, blogów, informacji prasowych i oficjalnych dokumentów, które są przeznaczone do użytku zespołu marketingu Armagard.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.