Nowy, sensacyjny 72” Totem LCD Zewnętrzny

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

72" Totem LCD Zewnętrzny

Odkryj 72” Totem LCD Zewnętrzny, czyli podstawowy system reklamy zewnętrznej.

Informacje ogólne

72” Totem LCD Zewnętrzny jest dziełem sztuki inżynieryjnej, które będzie stanowiło punkt centralny każdej kampanii reklamowej. Dzięki temu, że zestaw zapewnia istotną widoczność reklamy, można uzyskać niezwykłą przewagę nad konkurentami.

72” Totem LCD Zewnętrzny został umiejętnie skonstruowany przy użyciu wysokiej jakości materiałów i służy jako potężna ochrona ekranów 72” używanych w wyświetlaczach reklamy zewnętrznej, systemach odnajdywania drogi i restauracjach dla klientów zmotoryzowanych.

Totem LCD Zewnętrzny
„Umiejętnie skonstruowany i stylowy 72” Totem LCD Zewnętrzny”.

Korzyści biznesowe

Z perspektywy kosztów instalacja 72” Totemu LCD Zewnętrznego eliminuje konieczność wydatków na inne drogie platformy, takie jak media drukowane lub reklama w sieci.

Jest on też o wiele bardziej przyjazny dla środowiska — w znaczącym stopniu zmniejsza ilość zużywanego papieru w firmach, ponieważ odpada drukowanie materiałów reklamowych na papierze.

72” Totem LCD Zewnętrzny zapewnia klientowi niezależność, jeżeli chodzi o reklamę. Nie będzie już trzeba polegać na usługach firm trzecich — użytkownik odzyskuje kontrolę nad reklamą.

Swoje treści można wyświetlić o dowolnym czasie bez obciążania pamięci terminami i bez konieczności dzielenia się miejscem z innymi reklamodawcami.

72” Totem LCD Zewnętrzny oszczędza czas. Treści można zmieniać szybko i wygodnie oraz wyświetlać je w dogodnej dla siebie porze bez żadnych dodatkowych kosztów i czekana na następny cykl wydawniczy.

Istnieje możliwość zdalnego zarządzania siecią Digital Signage, a dzięki samowystarczalnym komponentom zestaw wymaga jedynie minimalnej konserwacji.

Pozostaje się tylko cieszyć wyświetlaczem pozwalającym zaoszczędzić czas i pieniądze, który jest w stanie pracować 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku przez okres do 10 lat.

Inwestycja w Totem LCD Zewnętrzny wiąże się z minimalnym ryzykiem. Koszty eksploatacji są niewielkie, a produkt ma gwarancję pięcioletnią w przypadku wszystkich części mechanicznych i roczną gwarancję, jeżeli chodzi o wszystkie części elektryczne.

Dodatkowo użytkownik zyskuje dostęp do forum z bezpłatnym wsparciem produktu przez cały okres żywotności sprzętu.

Jak działa obudowa?

Jednostronna lub dwustronna szafa 72″ Totemu LCD Zewnętrznego będzie chroniła cenny ekran przed uszkodzeniami na skutek ekstremalnych warunków pogodowych, unoszących się w powietrzu odpadów i uderzeń mechanicznych.

Obudowa jest szczelnie zamknięta zgodnie ze stopniem ochrony IP56 i zapewnia ochronę w ekstremalnych temperaturach zewnętrznych od -30°C do +50°C, co oznacza, że sprawdza się o każdej porze roku.

Chroni ona przed bardzo realnym zagrożeniem uszkodzenia sprzętu na skutek ingerencji osób postronnych lub aktów wandalizmu. Chroni również przed kradzieżą dzięki urządzeniom bezpieczeństwa, które uniemożliwiają dostęp osobom niepożądanym.

Zalety projektu

Zestaw wyprodukowano z miękkiej stali pokrytej farbą proszkowaną. Można go w pełni dostosować do potrzeb klienta, ponieważ możliwe jest dodanie opcji, które podtrzymają i ulepszą wydajność zewnętrznego wyświetlacza reklam.

Można zdecydować się na dodanie systemów grzewczych lub klimatyzacyjnych, aby kontrolować temperaturę w obudowach.

72″ Monitor Zewnętrzny Outdoor Totem ma technologię antyodblaskową i antyrefleksyjną, która została dodana na powierzchni ekranu, aby maksymalnie ograniczyć oddziaływanie promieni słonecznych i utrzymać idealną widoczność treści na ekranie.

W przypadku wybrania zestawu w komplecie z ekranem zostanie dodany wyświetlacz o wysokiej jasności z możliwością emisji światła między 2000 a 5000 nitów, co zapewnia całkowitą czytelność w słońcu.

Jak to działa?

Specjalnie stworzona obudowa ma stopień ochrony IP56 i wskaźnik NEMA 4 i działa poprzez stworzenie harmonijnego środowiska, w którym Totem LCD Zewnętrzny może funkcjonować przy zmniejszonym ryzyku niewłaściwego działania lub uszkodzenia.

Uwzględnienie systemów kontroli temperatury zapobiegnie przegrzaniu i/lub zamarznięciu, natomiast stalowa konstrukcja i wyświetlacz ze szkła zbrojonego chronią przed ryzykiem fizycznego uszkodzenia ekranu.

Gdzie leży korzyść?

Korzyść wynikająca z użytkowania 72” Totemu LCD Zewnętrznego  rozkłada się na długi okres czasu. Istnieje możliwość zaoszczędzenia znacznych kwot poprzez uniknięcie kosztów wezwania inżyniera do naprawy/wymiany ekranu.

Czas będzie można również zaoszczędzić dzięki temu, że nie trzeba będzie się już zajmować roszczeniami o odszkodowanie.

Zestaw ten ma wyjątkowo małe wymagania konserwacyjne, ponieważ jest samowystarczalny, utrzymuje optymalną temperaturę wewnętrzną, a jednocześnie chroni przed zewnętrznym ryzykiem uszkodzenia.

Jest to niezwykle korzystne dla firm, ponieważ nie trzeba marnować czasu na codzienne sprawdzanie sprzętu.

Co odróżnia ją od innych podobnych obudów?

To, co sprawia, że 72” Totem LCD Zewnętrzny  jest unikalny w porównaniu do podobnych produktów na sprzedaż, jest to, że ma dostępne opcje dostosowywania do potrzeb klienta.

Można wybrać zestaw jedno- lub dwustronny i stworzyć obudowę zgodną ze swoimi potrzebami w celu zapewnienia ekranowi ochrony. Dostarczony produkt jest w pełni złożony, gotowy do umiejscowienia i natychmiastowego użytku.

Następne kroki

Przekonaj się, czy 72” Totem LCD Zewnętrzny jest odpowiedni do Twojego środowiska. Nie masz nic do stracenia! Jeśli chcesz, żebyśmy w Twoim otoczeniu dokonali DARMOWEJ oceny przydatności, skorzystaj z opcji „Quick Enquiry” („Szybkie zapytanie”) na stronie www.armagard.pl, a skontaktujemy się z Tobą.

Aby uzyskać ofertę lub zamówić 72” Totem LCD Zewnętrzny, zadzwoń pod numer telefonu 022 526 6149.

Dla swojego spokoju odwiedź zakład produkcyjny firmy Armagard i zobacz, jak tworzymy Twoją obudowę.

Zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie lub odwiedź nas na miejscu. Chcemy, aby zakup 72” Totemu LCD Zewnętrznego był inwestycją pozbawioną ryzyka.

Z firmą Armagard można się również skontaktować poprzez media społecznościowe. Dołącz do dyskusji teraz…

social media banner

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.