Nowy Produkt – Szafy Na Komputer Przemysłowy Są Doskonałym Rozwiązaniem, Które Pomoże Ci Ochronić Komputer, Drukarkę I Monitor Przed Uszkodzeniem

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Zmniejsz ryzyko uszkodzenia komputera, drukarki i ekranu w swoim miejscu pracy. Szafy na komputer przemysłowy zapewnią Ci wszystko, czego oczekujesz i potrzebujesz do ochrony  sprzętu all-in-one.

Szafy na komputer przemysłowy zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez Armagard, który dostarcza rozwiązania dla ochrony sprzętu PC, drukarek i ekranu jednocześnie.

Połączenie tych dwóch obudów pozwala stworzyć unikalną jednostkę, która pasuje do Twojego środowiska i zapewnia znakomitą ochronę przed wszystkimi czynnikami, które mogą spowodować uszkodzenie twojego sprzętu – PC, drukarki i ekranu.

Szafy Na Komputer Przemysłowy
Armagard’s Szafy Na Komputer Przemysłowy.

Mocne Strony Projektu

Zapewnia ochronę przed zalaniem, kurzem, brudem i oddziaływaniem fizycznym, szafy na komputer przemysłowy wyprodukowane są przy użyciu stali miękkiej lakierowanej proszkowo i uszczelnione  są do standardu przemysłowego IP54.

Solidna konstrukcja sprawia, że obudowa odporna jest na trudne warunki przemysłowe.

Oprócz ochrony przed elementami środowiska przemysłowego obudowa posiada również różne funkcje, które chronią przed wandalizmem i kradzieżą.

W porównaniu do podobnych jednostek dostępnych na rynku, ta przemysłowa obudowa komputera jest wyjątkowa i oferuje więcej, bo możesz ją dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Nie jesteś ograniczony do wyboru jednego sprzętu, który może być umieszczony w szafach, a więc masz nieograniczony wybór.

Możesz również dodać układ regulacji temperatury i chronić sprzęt przed skutkami wysokich lub niskich temperatur w środowisku pracy. Zapewnia to niezbędną ochronę w groznych środowiskach przemysłowych i zapewnia przedłużenie żywotność i funkcjonowania i sprzętu na dłużej.

Wszystkie szafy na komputer przemysłowy będą chronić sprzęt elektroniczny: PC, drukarki i ekrany  w długim okresie czasu, i pomogą Ci uniknąć wysokich kosztów.

Gdzie Jest Wartość?

Wartość jednostki zwraca się w długim okresie korzystania. Nie będziesz już musiał się martwić o koszty związane z naprawami/wymianami uszkodzonego sprzętu na nowy.

Możesz również zaoszczędzić czas powstały z powodu zakłóceń w produkcji w przypadku, gdy urządzenia nie będą działały. A więc zaoszczędzisz czas i pieniądze, roku-po-roku.

W obudowie jest dużo miejsca aby pomieścić komputery stacjonarne, monitory, drukarki i klawiatury, bez konieczności zakupu oddzielnych obudów. Szafy ma komputer przemysłowy stanowią wspaniały stosunek jakości do ceny.

Obudowy mogą pomieścić najpotrzebniejszy sprzęt, a przy tym samym zajmują mało miejsca.

Dalsze Korzyści

Urządzenie dostarczane jest w pełni zmontowane, gotowe do użytku, więc nie będziesz marnować już czasu na jego montaż. Po zainstalowaniu sprzętu obudowa wymaga minimalnej konserwacji, jest tania w utrzymaniu, łatwa do czyszczenia i odporne na korozję.

Urządzenie jest tak zaprojektowane, aby służyć Ci przez lata!

Szafy na komputer przemysłowy posiadają pięć lat gwarancji na wszystkie części mechaniczne i roczną gwarancją obejmującą wszystkie elementy elektryczne.

Ponadto, gdyby wystąpiły jakikolwiek problem z korzystaniem z urządzenia można uzyskać darmową pomoc techniczną dla produktów za pośrednictwem strony internetowej Armagard – www.armagard.pl

Następny krok

Chcesz dowiedzieć się czy szafy na kopmuter przemysłowy są odpowiednim produktem do twojego środowiska? Nie masz nic do stracenia!  

Wyślij zapytanie o ocenie przydatności do twojego miejsca pracy, korzystając z usługi  „Zapytanie” na naszej stronie internetowej, a my się z wami skontaktujemy.

Jeżeli chcesz uzyskać ofertę lub zamówić obudowy zadzwoń na 0048 22 526 6149.

Dla spokoju ducha, odwiedź fabrykę Armagard i zobaczyć, w jaki sposób budujemy nasze obudowy. Zadzwoń do nas, aby umówić się na wizytę.

Daniel Waldron author image

Article par

Dedykowany pisarz od 10 lat, Daniel dołączył do Armagard w 2013 roku.Pomaga on w tworzeniu stron internetowych, artykułów, blogów, informacji prasowych i oficjalnych dokumentów, które są przeznaczone do użytku zespołu marketingu Armagard.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.