Nowe 80” Obudowy Do Telewizorów — bezproblemowa ochrona już posiadanych wyświetlaczy

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Obudowy Do Telewizorów

Odkryj najnowszy wynalazek firmy ArmagardObudowy Do Telewizorów, która jest szybkim i prostym rozwiązaniem chroniącym telewizory używane w bardzo uczęszczanych środowiskach wewnętrznych.

Chroń gwarancję ekranów dzięki wysokiej jakości obudowie do telewizora.

Informacje ogólne

Czy masz już 80” telewizor przytwierdzony do ściany oddziału szpitalnego lub świetlicy klubu dla młodzieży?

Martwisz się, że może zostać przypadkowo lub celowo zniszczony? Zainwestuj w jedyną w swoim rodzaju 80” Obudowę Do Telewizorów i oddal ryzyko uszkodzenia.

Ten opłacalny i łatwy w instalacji zestaw zwyczajnie nakłada się na już posiadany ekran bez konieczności zdejmowania go ze ściany. Zaoszczędza to mnóstwo czasu, a także pieniędzy.

Co więcej, ta Obudowa Do Telewizorów będzie służyła co najmniej 10 lat. Możliwe, że wytrzyma dłużej niż Twój obecny telewizor, ale można jej użyć ponownie, co sprawia, że z pewnością jest warta swojej ceny.

Obudowy Do Telewizorów
„Nowe, jedyne w swoim rodzaju 80” Obudowy Do Telewizorów firmy Armagard”.

Dostarczony produkt jest w pełni złożony, gotowy do instalacji i zabezpieczony za pomocą obręczy, którą zakłada się na telewizor. Sprzęt w komplecie ma pięcioletnią gwarancję, aby zapewnić użytkownikowi większy spokój.

Jeżeli jego telewizor nie jest ubezpieczony od przypadkowych uszkodzeń, aktów wandalizmu lub kradzieży, obudowa pomaga chronić gwarancję ekranu. To naprawdę jest rozwiązanie, które chroni na więcej niż jeden sposób.

Korzyści z instalacji to:

  • ograniczone straty finansowe spowodowane przypadkowymi uszkodzeniami, aktami wandalizmu lub kradzieżą,
  • ochrona gwarancji odbiornika telewizyjnego,
  • wydłużona żywotność telewizora.

Co gwarantują Obudowy Do Telewizorów?

Jest specjalnie zaprojektowana, aby chronić przed bardzo realnym ryzykiem uszkodzenia  telewizorów 80” [lub mniejszych], których używa się w bardzo uczęszczanych lokalizacjach wewnętrznych.

Tam, gdzie są zainstalowane już posiadane ekrany, czyli w miejscach, takich jak szpitale, świetlice młodzieżowe, centra transportowe, szkoły i podobne obiekty wewnętrzne, Obudowy Do Telewizorów chronią je przed uderzeniami ciężkim przedmiotem, aktami wandalizmu lub kradzieżą.

Zalety projektu

Obudowy Do Telewizorów wyprodukowane są z miękkiej stali pokrytej farbą proszkowaną. Jest to wysoce bezpieczna osłona, którą się otwiera za pomocą klucza, co zapobiega ingerencji osób nieupoważnionych. Wyposażona jest w szybę z poliwęglanu, które jest 10 razy mocniejsze niż szkło.

Jej prosty, ale solidny projekt zapewnia całkowitą ochronę zarówno przodu, jak i boków każdego ekranu 80” [lub mniejszego] niezależnie od jego marki i modelu.

Jak działają Obudowy Do Telewizorów?

Rama z miękkiej stali pokrytej farbą proszkowaną w połączeniu z szybą z poliwęglanu stanowi tarczę ochronną. Obręcz dostarczona w zestawie jest przytwierdzana do ściany, co pozwala zamocować ją na odbiorniku i przykryć jego przód w celu utworzenia całkowicie bezpiecznej bariery ochronnej.

W miejscach publicznych, w których dużo się dzieje, Obudowy Do Telewizorów mają na celu zapobieganie uszkodzeniom na skutek uderzeń ciężkimi przedmiotami.

Można je łatwo czyścić, używając zwykłych produktów i nie mają one wysokich wymagań dotyczących konserwacji. Są świetną alternatywą naszej Obudowy Monitora w przypadku, gdy odbiornik telewizyjny jest już przytwierdzony do ściany.

Obudowy Do Telewizorów
Telewizor nie jest jeszcze przymocowany do ściany? Warto sprawdzić Obudowę Monitora. Idealna do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Gdzie leży korzyść?

Inwestycja w Obudowy Do Telewizorów opłaci się w dłuższej perspektywie. Jeżeli odbiornik telewizyjny znajduje się bez ochrony w miejscach publicznych, zwiększa się ryzyko potencjalnych uszkodzeń.

Uszkodzenia wiążą się z kosztami naprawy lub wymiany, ryzykiem unieważnienia gwarancji na odbiornik i stratami wynikającymi z jego awarii.

Osłona zainstalowana na telewizorze znacznie obniża potencjalne straty finansowe i ryzyko przestoju.

Popatrzmy na to w ten sposób:

Kiedy kupujemy smartfona — kupujemy również osłonę.

Kupujemy hangar — zakładamy kłódkę.

Kupujemy samochód — instalujemy alarm.

Czy w przypadku korzystania z odbiornika telewizyjnego w miejscu publicznym nie powinna obowiązywać ta sama zasada?

Korzyścią wynikającą z Obudowy Do Telewizorów jest święty spokój, jaki zapewnia ochrona.

Na czym polega jej wyjątkowa atrakcyjność?

Łatwość instalacji i wygoda:

  • eliminuje potrzebę zdejmowania odbiornika ze ściany,
  • jest dostarczana w pełni zmontowana wraz z obręczą mocującą i jest gotowa do instalacji,
  • pasuje do wszystkich telewizorów 80” [lub mniejszych] bez względu na markę lub model.

Kup swój egzemplarz już dziś

Informacje na temat czasu realizacji zamówienia i cen można uzyskać pod numerem telefonu 022 526 6149. Przedstawiciel firmy Armagard podczas rozmowy przekaże wiele cennych informacji, co z pewnością spodoba się klientowi.

Jeżeli w niniejszym artykule nie ma odpowiedzi na dane pytanie, można je zadać, korzystając z opcji „Quick Enquiry” („Szybkie zapytanie”). Zajmie to tylko minutę!

Dla swojego spokoju odwiedź zakład produkcyjny firmy Armagard i zobacz, jak tworzymy Twoją Obudowę Do Telewizorów. Zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie.

Można również zapisać się do naszego kwartalnego newslettera lub skorzystać z mediów społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami z firmy Armagard, w tym wieściami i premierami nowych produktów.

Znajdź nas na Facebooku, śledź nas na Twitterze lub połącz się z nami na LinkedIn.

Daniel Waldron author image

Article par

Dedykowany pisarz od 10 lat, Daniel dołączył do Armagard w 2013 roku.Pomaga on w tworzeniu stron internetowych, artykułów, blogów, informacji prasowych i oficjalnych dokumentów, które są przeznaczone do użytku zespołu marketingu Armagard.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.