Niezwykły Totem 55” Digital Signage Monitor Zewnętrzny Outdoor nieprzerwanie wyświetla reklamy przez cały rok

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Odkryj Totem 55” Digital Signage i ciesz się reklamą wyświetlaną nieprzerwanie przez 365 dni w roku przez okres do 10 lat!

Informacje ogólne

Totem 55” Digital Signage jest sprzętem niezwykłym, który zapewnia podstawową ochronę wewnętrznego lub zewnętrznego ekranu cyfrowego.

Zainstalowanie tego zestawu oznacza wyeliminowanie potrzeby polegania na reklamie drukowanej, cięcie kosztów, zmniejszenie zużycia papieru i sprawienie, że firma stanie się bardziej przyjazna dla środowiska.

Jest niepowtarzalny, ponieważ daje firmie szansę wyświetlania wyłącznie swoich przekazów i informacji bez konieczności dzielenia się miejscem z innymi reklamodawcami. Przekaz firmy bardziej rzuca się oczy i jest bardziej przejmujący.

Tym samym przyciąga większą uwagę odbiorcy, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży i dochodów.

Inwestycja jest całkowicie pozbawiona ryzyka. Na wszystkie części mechaniczne obowiązuje pięcioletnia gwarancja, natomiast na części elektryczne udzielamy gwarancji jednorocznej. Dodatkowo klient będzie miał dostęp do forum wsparcia produktu przez cały okres żywotności zestawu.

Totem 55” Digital Signage
Totem 55” Digital Signage firmy Armagard w praktyce.

Jaką funkcję pełni obudowa zewnętrznego Totem 55” Digital Signage?

Szafa zewnętrznego Totemu 55” Digital Signage chroni przed bardzo realnym ryzykiem uszkodzenia ekranów telewizorów outdoor przez czynniki pogodowe, uderzenia fizyczne, ingerencję osób niepowołanych lub akty wandalizmu.

Zestaw chroni również przed kradzieżą dzięki urządzeniom bezpieczeństwa, które uniemożliwiają dostęp osobom niepożądanym.

Zalety projektu

Zestaw wyprodukowano z miękkiej stali pokrytej farbą proszkowaną. Można go w pełni dostosować do potrzeb klienta, ponieważ możliwe jest dodanie opcji, które podtrzymają i ulepszą wydajność zewnętrznego wyświetlacza reklam.

Można zdecydować się na dodanie systemów grzewczych lub klimatyzacyjnych, aby kontrolować temperaturę w obudowach. Na wierzch wyświetlacza można również dodać technologie antyodblaskową lub antyrefleksyjną.

Jak to działa?

Specjalnie stworzona obudowa ma stopień ochrony IP56 i wskaźnik NEMA 4 i działa poprzez stworzenie harmonijnego środowiska, w którym obudowa telewizora outdoor może funkcjonować bez ryzyka niewłaściwego działania lub uszkodzenia.

Zawarcie systemów kontroli temperatury zapobiegnie przegrzaniu i/lub zamarznięciu, natomiast stalowa konstrukcja i wyświetlacz ze szkła zbrojonego chronią przed ryzykiem fizycznego uszkodzenia ekranu.

Gdzie leży korzyść?

Korzyść wynikająca z użytkowania Totem 55” Digital Signage rozkłada się na długi okres czasu. Istnieje możliwość zaoszczędzenia fortuny poprzez uniknięcie kosztów wezwania inżyniera do naprawy/wymiany ekranu.

Czas będzie można również zaoszczędzić dzięki temu, że nie trzeba będzie się już zajmować roszczeniami o odszkodowanie.

Ponadto zestaw ten ma wyjątkowo małe wymagania konserwacyjne, ponieważ jest samowystarczalny, utrzymuje optymalną temperaturę wewnętrzną, a jednocześnie chroni przed zewnętrznym ryzykiem uszkodzenia.

Jest to niezwykle korzystne dla firm, ponieważ nie trzeba marnować czasu na codzienne sprawdzanie sprzętu.

Co odróżnia ją od innych podobnych obudów?

To, co sprawia, że  Totem 55” obudowy telewizora outdoor jest unikalny w porównaniu z podobnymi produktami na sprzedaż, jest to, że ma dostępne opcje dostosowywania do potrzeb klienta.

Można wybrać zestaw jedno- lub dwustronny i stworzyć obudowę zgodną ze swoimi potrzebami w celu zapewnienia ekranowi ochrony. Dostarczony produkt jest w pełni złożony, gotowy do umiejscowienia i natychmiastowego użytku.

Następne kroki

Przekonaj się, czy Totem 55” LCD Zewnętrzny  jest odpowiedni do Twojego środowiska. Nie masz nic do stracenia! Jeśli chcesz, żebyśmy w Twoim miejscu pracy dokonali DARMOWEJ oceny przydatności, skorzystaj z opcji „Quick Enquiry” („Szybkie zapytanie”), a skontaktujemy się z Tobą.

Aby uzyskać ofertę lub zamówić Totem 55” LCD Zewnętrzny, zadzwoń pod numer telefonu 022 526 6149.

Dla swojego spokoju odwiedź zakład produkcyjny firmy Armagard i zobacz, jak tworzymy Twoją obudowę. Zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie lub odwiedź nas na miejscu.  

Chcemy, aby zakup Totemu 55” LCD Zewnętrznego był inwestycją pozbawioną ryzyka.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.