Nie możesz Nas znaleźć? Nasza nazwa to Armagard, nie należy mylić z Armaguard

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Istnieje pewna niejasność w pisowni naszej firmy Armagard, mamy krótkie wyjaśnienie, jak można nas namierzyć w Internecie, aby zakupić obudowy do komputera, drukarki lub digital signage.

DSE 2014 - New

Jesteśmy wielokrotnie nagradzanym producentem oraz dostawcą obudów ochronnych dla komputerów, drukarek i wyświetlaczy digital signage, na całym świecie.

Armaguard, to Australijska firma, która specjalizuje się w zarządzaniu logistyką pieniężną, walutami oraz transferami cennych ładunków. A, więc dwóch różnych dostawców działających na bardzo różnych rynkach.

Przy zakupie obudowy ochronnej Armagard dla komputera, drukarki lub rozwiązań digital signage należy wybrać usługi Armagard zamiast Armaguard.

Możesz znaleźć nas na następujących stronach internetowych – www.armagard.pl i pl.armagard.com

Jeśli próbujesz znaleźć nas za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej słowa, które można wpisać to:

Gdzie jest problem?

Część klientów zakłada, że poprawna pisownia, to A R M A G U A R D.  A dodanie litery „U”  prowadzi czasem klientów do nikąd. Jednakże, gdy wpiszesz słowa kluczowe nawet z błędem w pisowni Amagard np: „Armaguard Obudowy”, to powinieneś bez problemu znaleźć nas w wyszukiwarce.

Firmy o podobnych nazwach

Oprócz firmy Armaguard z Australii, istnieją również inne firmy o podobnych nazwach, które również są  odpowiedzialne za  zamieszania. Oto przykładowe pisownie, wpisywane podczas próby zlokalizowania Armagard:

  •  Armorgard
  • Armourgard
  • Armourguard

Nasza marka

Ty można również zidentyfikować za pomocą naszej marki – uważaj na to logo, szukając nas.

Armagard
Logo Armagard.
Daniel Waldron author image

Article par

Dedykowany pisarz od 10 lat, Daniel dołączył do Armagard w 2013 roku.Pomaga on w tworzeniu stron internetowych, artykułów, blogów, informacji prasowych i oficjalnych dokumentów, które są przeznaczone do użytku zespołu marketingu Armagard.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.