Cyfrowe Tablice Menu | Przereklamowane czy przydatne w branży spożywczej?

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Cyfrowe Tablice Menu

Zmagasz się z pomysłem zainstalowania cyfrowych tablic menu w swojej restauracji? Niepokoisz się o koszty? Martwi Cię, że to byłoby jak porywanie się z motyką na słońce? Odkryj korzyści ucyfrowienia swojej karty dań.

Cyfrowe Tablice Menu są przedmiotem ożywionych dyskusji na forach branży spożywczej.

W rzeczywistości firma Armagard śledziła ostatnio założony wątek na forum chippy-chat.co.uk, na którym właściciele restauracji szybkiej obsługi wyrażali swoje opinie na temat tego, czy ucyfrowienie ich menu byłoby korzystne czy katastrofalne w skutkach.

Wysoko na liście omawianych kwestii znajdowały się koszty, co prawdopodobnie nie jest zaskakujące. Ci właściciele restauracji, którzy wcześniej odważyli się to zrobić, uważali zainstalowanie Cyfrowych Tablic Menu za mądrą inwestycję.

Ci, którzy w dalszym ciągu zmagali się z tym pomysłem, podkreślali problemy kosztów.

Korzyść związana z Cyfrowymi Tablicami Menu

Jeżeli brakuje Ci pewności, że Cyfrowe Tablice Menu mogą sprawdzić się w Twojej restauracji, przedstawiamy szansę poznania korzyści uzyskanych przez restauracje, które zainstalowały takie rozwiązania cyfrowe.

Cyfrowymi Tablicami Menu
„Digital Signage jest dla klientów o wiele bardziej reprezentacyjny i atrakcyjny wizualnie, zwłaszcza jeżeli chodzi o wyświetlanie konkretnych posiłków i napojów”.

Nie jest tajemnicą to, że Digital Signage wymaga początkowych nakładów. Według badania przeprowadzonego przez firmę Armagard tak naprawdę właścicielom restauracji, którzy brali udział w dyskusji na chippy-chat, przedstawiano oferty z cenami w wysokości pomiędzy 1000 £ a 7000 £.

Ale oto powody, dla których cena nie powinna zniechęcać. Ostatnio przygotowana infografika podkreśla, że w 11,5% restauracji szybkiej obsługi w Stanach Zjednoczonych koszty zwracają się w ciągu pół roku od momentu zainstalowania tablic.

Oto rozbicie procentowe średniego czasu, jakiego potrzebują restauracje na zwrot kosztów swojej pierwotnej inwestycji:

  • 0–6 miesięcy — 11,5%
  • 7–12 miesięcy — 30,8%
  • 13–18 miesięcy — 26,9%
  • 19–24 miesięcy — 19,2%
  • 24 miesiące i dłużej — 11,5%

Faktem jest to, że swoje pieniądze można odzyskać stosunkowo szybko. Pieniądze zarobione później będą już liczone jako zysk. Z pewnością zainteresuje Cię gwałtowny wzrost sprzedaży, którego doświadczyły restauracje przedstawione na infografice. To mogła być Twoja firma!

Te punkty gastronomiczne, w których zainstalowano sieć cyfrową, często wspominają o poczynionych oszczędnościach kosztów. Kolosalne oszczędności restauracji szybkiej obsługi wynikają z zastąpienia tablic z menu drukowanym wyświetlaczami cyfrowymi.

 Digital Signage
„Statyczne karty dań są nieporęczne, nieczytelne i drogie w porównaniu z kartami wyświetlanymi cyfrowo”.

Tam, gdzie do tej pory wydawano tysiące złotych na zmianę lub dodanie pozycji na posterach, co pociągało za sobą koszty drukowania nakładu, cyfrowe karty dań można uaktualniać ręcznie lub automatycznie bez żadnych dodatkowych wydatków.

Dodatkowe korzyści operacyjne

– Amerykańska sieć restauracji? Nowe przepisy dotyczące żywności oznaczają, że restauracje mające co najmniej 20 obiektów, muszą podawać liczbę kalorii w każdej pozycji żywnościowej w karcie dań.

Informacje te łatwo jest wyświetlić na Cyfrowych Tablicach Menu, co eliminuje koszty ponownego drukowania kart i pozwala restauracji funkcjonować zgodnie z przepisami.

– Można zaoferować lepsze wersje nowych pozycji w menu dzięki wyświetlaczowi, który przyciągnie wzrok kupującego. Rozpowszechniona jest walka o uwagę klientów i najlepszym sposobem zainteresowania ich swoją kartą dań jest promowanie swoich dań na cyfrowych wyświetlaczach wideo.

Czy jest jakiś lepszy sposób na zaostrzenie apetytu klientów niż pokazanie im filmu w formacie full HD z gorącymi, parującymi potrawami z karty dań? Mmm… Czy ktoś tu jest głodny?

– Cyfrowe Tablice Menu są wygodne. Masz dość czasu straconego niepotrzebnie na drukowane postery — wieszanie ich, a następnie zdejmowanie? Oszczędzaj zasoby w swojej firmie, a pracownikom oszczędź czasu. Cyfrowe tablice umożliwiają pełną kontrolę z punktu centralnego.

Jest to szczególnie użyteczne, jeśli posiadasz liczne restauracje, ponieważ wszystkie karty dań można uaktualnić w tym samym czasie.

– Możesz dostosować swoje menu. Czy w Twojej restauracji serwuje się śniadania, lunche i obiady? Dzięki tablicom cyfrowym okresowe zmiany menu staną się przeszłością. Kontroluj wszystko w sposób cyfrowy, aby dopasować się do pory dnia.

– Ulepsz relacje klientów z Twoją firmą. Obecność menu cyfrowego skraca postrzegany czas oczekiwania, pod warunkiem, że wyświetlane są interesujące treści. Dzięki niemu masz szansę zwiększyć satysfakcję klientów i potencjalnie sprzedać więcej.

– Wprowadź jednolitość. Z perspektywy wizualnej wyświetlacze Digital Signage zapewniają większą jednolitość. Treści na wyświetlaczu zmieniane są w samą porę lub uaktualniane, natomiast ustawianie statycznych posterów zajmuje dużo czasu lub zwyczajnie nie wyjmuje się ich z przechowalni.

– Kiedy karta dań przestaje być kartą dań? Podczas sytuacji awaryjnej. Zamień swoje karty dań w system kierujący klientów do wyjść lub tablicę informacyjną w sytuacjach awaryjnych — dzięki temu możesz uratować komuś życie.

– Dostarczaj rozrywki. Cyfrowych kart dań można użyć do zabawiania klientów. Umieść na nich kilka promocji i pysznie wyglądających dań, aby zwiększyć sprzedaż i zachęcić klientów do powrotu.

– Zapewniaj szkolenie. Używaj Cyfrowych Tablic Menu do różnorodnych celów — wykorzystuj je po godzinach podczas wewnętrznego szkolenia pracowników.

– Oszczędzaj planetę i pieniądze. W porównaniu do posterów tablice cyfrowe są bardziej przyjazne dla środowiska i bardziej opłacalne. Przekonaj się o oszczędnościach, kiedy wykluczysz z równania koszty druku, dostawy, ustawiania i pozbywania się posterów.

Szansa

Prowadzisz restaurację dla zmotoryzowanych? Zatem jesteś w szczególnie unikalnym położeniu. Infografika, do której ciągle się odnosimy, pokazuje, że 70% sprzedaży w restauracjach szybkiej obsługi to sprzedaż klientom zmotoryzowanym.

Jednak zaledwie 27,3% obiektów z okienkiem dla klientów zmotoryzowanych zainstalowało Cyfrowe Tablice Menu. Oferujemy szansę skorzystania z tych opcji i prezentujemy produkt, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb!

Zapoznaj się z Totemem przeznaczonym do restauracji dla gości zmotoryzowanych

digital totem posterJedyny w swoim rodzaju Totem LCD Zewnętrzny dostępny jest jako uniwersalne rozwiązanie, na które składa się ekran 47”, odtwarzacz medialny i obudowa ze stali miękkiej pokrytej farbą proszkową.

Nie trzeba zaopatrywać się oddzielnie w sprzęt komputerowy, co zmniejsza koszty i oszczędza czas.

Ten wyświetlacz w pełni przygotowany do użytku zewnętrznego jest idealnym narzędziem ulepszania poziomu obsługi w restauracjach dla gości zmotoryzowanych.

Dodatkowo zestaw ten ma ogromny potencjał oszczędzania pieniędzy, zwiększając korzyść w odniesieniu do jego całkowitego kosztu posiadania — obejrzyj film promocyjny.

 Interesuje Cię rozwiązanie do użytku wewnątrz pomieszczeń? 

Oferowany cyfrowy poster to praktyczny postęp w stosunku do statycznych menu i signage. 

Jest to rozwiązanie uniwersalne, które jest dostarczane w komplecie z ekranem i odtwarzaczem medialnym, co obniża Twoje koszty.

Menu można emitować w formacie JPEG, filmu wideo i nagrań audio. Potrzebna jest jedynie karta pamięci, z której wyświetlacz od razu odtworzy treści.

 Zamień swoje menu na cyfrową kartę dań 

Z naszego punktu widzenia zalety instalacji Cyfrowych Tablic Menu w rzeczywistości wygrywają z obawami.

Opcja cyfrowa jest szybsza, oszczędza czas oraz pieniądze i jest bardziej przyjazna dla środowiska. Jeżeli spojrzymy na cyfryzację jako całość, stwierdzimy, że każda dziedzina życia zmierza w tym kierunku.

Warto zauważyć, że rewolucja Digital Signage nie ogranicza się do transformacji sektora spożywczego — rozprzestrzenia się w każdej branży. Nasz przekaz jest prosty — nie pozostawaj w tyle.

Jeżeli to Cię jeszcze nie przekonało, poproś pracowników firmy Armagard o profesjonalne wskazówki.

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat i przystosowujemy trendy, aby dostarczać wyróżniające się rozwiązania w odniesieniu do Digital Signage.

Wybierz numer już dziś — zadzwoń pod 022 526 6149.

Daniel Waldron author image

Article par

Dedykowany pisarz od 10 lat, Daniel dołączył do Armagard w 2013 roku.Pomaga on w tworzeniu stron internetowych, artykułów, blogów, informacji prasowych i oficjalnych dokumentów, które są przeznaczone do użytku zespołu marketingu Armagard.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.