5 Powodów, Aby Chronić Monitor W Obudowie Na Zewnątrz

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

5 Powodów, Aby Chronić Monitor W Obudowie Na Zewnątrz

Czy nie byłoby wspaniale wynieść telewizor na zewnątrz w ciepły letni dzień? Można by było oglądać mecz w słońcu lub zafundować dzieciom film w plenerze.

Upewnij się jednak, że telewizor jest dobrze chroniony. Środowisko zewnętrzne może być ryzykownym miejscami dla telewizorów, więc pomyśl o rozwiązaniu, które ochroni ekran przed złą pogodą, przegrzaniem, przypadkowym uszkodzeniem i nie tylko.

Zapoznaj się z pięcioma powodami, dla których warto chronić  telewizor na zewnątrz, a także wprowadzeniem do obudów zewnętrznych – prostym sposobem na  korzystanie z ekranu w dowolnym miejscu.

1. Pogoda… Jest największym „zabójcą” dla monitorów umieszczanych na zewnątrz. Deszcz, słońce, deszcz ze śniegiem, śnieg, lód, grad, niskie i wysokie temperatury są głównymi powodami, dlaczego dochodzi do uszkodzenia monitora i dlaczego warto inwestować w obudowa na LCD.

Będziesz bardzo niezadowolony, jeżeli twój  monitor przestanie działać, na skutek zmian pogody. A więc, po co ryzykować?

Nie tylko uszkodzony monitor jest problemem, ale może również wystąpić zagrożenie bezpieczeństwa.

Na przykład, uszkodzenia spowodowane wodą, śniegiem lub lodem mogą doprowadzić do awarii elektrycznych, które z kolei mogą prowadzić do zapalenia.

Możesz uniknąć wszystkich tych zagrożeń dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu jakim jest obudowa LCD.

Obudowa monitora Armagard LCD zapewnia całoroczną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Obudowy chronią przed deszczem, promieniami słonecznymi i temperaturami poniżej zera (w zależności od wybranego modelu).

Obudowy Armagard Chronią ekrany nawet w temperaturze do -30 stopni.Obudowy Armagard Chronią ekrany nawet w temperaturze do -30 stopni.

2. Złodziej… Nie ma nic gorszego niż zainwestować w drogie monitory LCD i pozwolić, żeby zostały one skradzione.

Dlatego zapobieganie kradzieży powinno znajdować się wysoko na twojej liście czynników bezpieczeństwa dla monitorów zewnętrznych.

Monitory LCD mają wartość, dlatego zostawiając je na zewnątrz bez ochrony stają się łatwym łupem dla złodzieja.

Można temu zapobiec kupując obudowę monitora LCD Armagard. Obudowy są w stanie pomieścić telewizory w rozmiarach od  19″ do 85″, są najwyższej jakości i oferują szereg zabezpieczeń, aby zniechęcić potencjalnych złodziei.

3. Wandalizm… Dla przykładu, we wrześniu 2013 liczba przestępstw związanych z aktami wandalizmu w całej Anglii i Walii przekroczyła 500.000 (źródło: Biuro Krajowej Statystyki). Liczba ta podkreśla problem wandalizmu i potencjalne zagrożenie, na jakie może być narażony twój monitor zewnętrzny.

Dlatego ważne jest, aby zainwestować w odpowiednią ochronę monitorów, ponieważ koszt ten będzie znacznie niższy, niż ciągłe płacenie kosztów naprawy lub wymiany.

Kupiona Obudowa LCD oferuje znacznie więcej niż tylko ochronę wyświetlacza, chroni ona również twoje finanse.

4. Oszczędzaj pieniądze i uniknij kłopotów… Uszkodzenia monitora spowodowane pogodą, kradzieżą lub wandalizmem powodują dwie rzeczy- utratę pieniędzy i marnowanie czasu! Czy zastanawiałeś się ile czasu i pieniądze stracisz, jeśli Twój zewnętrzny telewizor zostanie uszkodzony lub skradziony?

  • Koszty związane z przyjazdem inżyniera
  • Koszty naprawy
  • Długie zwracanie pieniędzy z firmy ubezpieczeniowej
  • Oczekiwanie na ocenę ubezpieczyciela lub dostarczenie produktu zastępczego
  • Inwestycja w nowy monitor zewnątrz, w przypadku, jeżeli poprzednia jednostka nie posiadała ubezpieczenia

Kupując obudowę do telewizora na zewnątrz, np. od wielokrotnie nagradzanego producenta obudów Armagard, prawdopodobnie już nigdy nie będziesz musiał martwić się o uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi, kradzieżą, wandalizmem, stratą finansową lub kłopotami.

Skontaktuj się z Armagard, aby omówić najlepszą obudowę do telewizora na zewnątrz dla Twoich potrzeb.

5. Przedłuża żywotność monitorów TV… Wartość inwestycji w zewnętrzną obudowę monitora zostanie zwrócona w ciągu krótkiego czasu. Utrzymanie funkcjonalności monitora przez długi okres czasu okaże się bardzo korzystne dla twoich finansów.

Jeśli postanowisz nie chronić monitora w lokalizacjach zewnętrznych, to jest, to tylko kwestia czasu, kiedy zostanie on uszkodzony przez pogodę lub stanie się celem dla wandalizmu i kradzieży.

Dlatego opłaca się kupić obudowę ochronną nie tylko po to, aby zaoszczędzić pieniądze w długim okresie, ale po to, aby zapewnić twojemu monitorowi zewnętrznemu dogodne warunki pracy.

Czy patrzysz właśnie na swój niechroniony monitor zewnętrzny? Zastanów się, kto jeszcze może na niego patrzeć i jakie mają oni intencje. Zrób coś teraz, zanim będzie za późno!

Jak Chronić Monitor Na Zewnątrz?

Połączenie solidnej konstrukcji, odpornej ma warunki pogodowe i wyposażonej w urządzenia bezpieczeństwa sprawiają, że obudowy do telewizorów Armagard zapewniają znakomitą ochronę zewnętrzną dla monitorów LCD.

Możesz wybierać spośród nowych i klasycznych koncepcji obudów, które zapewniają bezpieczne i efektywne rezultaty, dostarczając  doskonały standard ochrony i bezpieczeństwa zewnętrznych telewizorów.

Skontaktuj się z doradcą ds. Sprzedaży, aby dowiedzieć się więcej o niestandardowych opcjach obudów telewizorów zewnętrznych.

Popularna  Obudowa LCD zewnętrzna PDS 42.Popularna Obudowa LCD zewnętrzna PDS 42.

Wybierz Swoją Idealną Obudowę Do Telewizora Na Zewnątrz Już Dziś

Obudowy do telewizorów zewnętrznych Armagard są dostarczane w pełni zmontowane, łatwe w montażu i gotowe do natychmiastowego użycia.

Oferujemy BEZPŁATNĄ wyceną obudowy do Twojej lokalizacji i możliwość odwiedzenia nas na miejscu, w Birmingham w Wielkiej Brytanii, aby zobaczyć proces produkcyjny Armagard. Wykonujemy również obudowy na zamówienie.

Jesteśmy elitarną marką w naszej branży, której zaufały niektóre z największych światowych marek, dzięki dostarczeniu produktów  dostosowane do ich wymagań.

Zadzwoń pod numer +48 22 526 6149, aby omówić swoje wymagania lub wypełnij formularz kontaktowy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.