5 Powodów, Aby Chronić Monitor Na Zewnątrz

  • Ten artykuł jest dostępny w następujących językach:

Specjalista w dziedzinie produkcji obudowy do telewizorów, Armagard, przedstawia 5 powodów, dla których warto chronić swój wyświetlacz monitor na zewnątrz.

Czy monitor wewnętrzny może być zastosowany na zewnątrz?

Tak! Należy, jednak zdawać sobie sprawę z potencjalnego ryzyka związanego z instalacją monitor na zewnątrz, bez odpowiedniej ochrony. Twój LCD wymaga odpowiedniego zabezpieczenia i oto 5 powodów, dlaczego…

1. Pogoda… Jest największym „zabójcą” dla monitorów umieszanych na zewnątrz. Deszcz, słońce, deszcz ze śniegiem, śnieg, lód, grad, niskie i wysokie temperatury są głównymi powodami, dlaczego dochodzi do uszkodzenia monitora i dlaczego warto inwestować w obudowy do telewizorów.

Będziesz bardzo niezadowolony, jeżeli twój zewnętrzny monitor przestanie działać, na skutek zmian pogody. A więc, po co ryzykować?

Monitor Na Zewnątrz

Armagard Obudowy Chroń W temperaturach nawet do -30 stopni.

Nie tylko uszkodzony monitor jest problemem, może wystąpić zagrożenie bezpieczeństwa. Na przykład, uszkodzenia spowodowane wodą, śniegiem lub lodem mogą doprowadzić do awarii elektrycznych, które z kolei mogą prowadzić do zapalenia.

Możesz uniknąć wszystkich tych  zagrożeń dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu jakim jest obudowa LCD. Obudowa monitora Armagard LCD zapewnia całoroczną ochronę przed  warunkami atmosferycznymi. Wszystkie obudowy chronią przed deszczem, promieniami słonecznymi i temperaturami poniżej zera.

2. Złodziej… Nie ma nic gorszego niż zainwestować w drogie monitory LCD i pozwolić, żeby zostały one skradzione. Dlatego zapobieganie kradzieży powinno znajdować się wysoko na twojej liście czynników bezpieczeństwa dla monitorów zewnętrznych.

Monitory LCD mają wartość, dlatego zawieszając je na zewnątrz bez ochrony stają się łatwym łupem dla złodzieja.

Można temu zapobiec kupując obudowę monitora LCD Armagard. Obudowy są w stanie pomieścić telewizory w rozmiarach od  19″ do 70″, są najwyższej jakości i oferują szereg zabezpieczeń, aby zniechęcić potencjalnych złodziei.

3. Wandalizm… Dla przykładuwe wrześniu 2013 liczba przestępstw związanych z aktami wandalizmu w całej Anglii i Walii przekroczyła 500.000 (źródło: Biuro Krajowej Statystyki). Liczba ta podkreśla problem wandalizmu i potencjalne zagrożenie, na jakie może być narażony twój monitor zewnętrzny.

Monitor Na Zewnątrz

Wystawiona, Twój może być zewnątrz wandalizmu TV.

Dlatego ważne jest, aby zainwestować w odpowiednią ochronę monitorów, ponieważ koszt ten będzie znacznie niższy, niż  ciągłe płacenie kosztów naprawy lub wymiany. Obudowa LCD oferuje znacznie więcej niż tylko ochronę wyświetlacza, chroni ona również twoje finanse.

4. Zaoszczędzić pieniądze, czas i uniknij kłopotów… Uszkodzenia monitora spowodowane pogodą, kradzieżą lub wandalizmem powodują, że nie tylko narażony jesteś na dodatkowe koszty, a także marnujesz cenny czas.

Na co stracisz czas i pieniądze, jeśli  twój telewizor zostanie  uszkodzony lub skradziony?

  • Koszty związane z przyjazdem inżyniera
  • Koszty naprawy
  • Długie zwracanie pieniędzy z firmy ubezpieczeniowej
  • Oczekiwanie na ocenę ubezpieczenia lub dostarczenie produktu zastępczego
  • Inwestycjew nowy monitor zewnątrz, w przypadku, jeżeli poprzednia jednostka nie posiadała ubezpieczenia

Kupując obudowy do telewizorów firmy Armagard, oznacza, że ​​nie będziesz się już musiał martwić o  przypadkowe uszkodzenia wynikające ze zmiennej pogody, wandalizmu, kradzieży, a tym samym zaoszczędzisz cenny czas i pieniądze.

5. Przedłuża żywotność monitorów TV… Wartość inwestycji w zewnętrzną obudowę monitora zostanie zwrócona w ciągu krótkiego czasu. Utrzymanie funkcjonalności monitora przez długi okres czasu okaże się bardzo korzystne dla twoich finansów.

Jeśli postanowisz nie chronić monitora w lokalizacjach zewnętrznych, to jest, to tylko kwestia czasu, kiedy zostanie on uszkodzony przez pogodę lub stanie się celem dla wandalizmu i kradzieży.

Dlatego opłaca się kupić urządzenie ochronne obudowy nie tylko po to, aby zaoszczędzić pieniądze w długim okresie, ale po to, aby zapewnić twojemu monitorowi zewnętrznemu dogodne warunki pracy.

Patrzysz właśnie na swój niechroniony monitor zewnętrzny? Zastanówe się, kto jeszcze może na niego patrzeć i jakie mają oni intencje. Zrób coś teraz, zanim będzie za późno!

Jak chronić monitor na zewnątrz?

Połączenie solidnej konstrukcji, odpornej ma warunki pogodowe i wyposażonej w urządzenia bezpieczeństwa sprawiają, że obudowy do telewizorów Armagard zapewniają znakomitą ochronę  zewnętrzną  dla monitorów LCD.

Możesz wybrać jedną z naszych standardowych obudów, które są sprawdzone, bezpieczne i efektywne, zapewniając doskonały poziom ochrony i bezpieczeństwa dla zewnętrznych ekranów. Możemy również zaprojektować obudowę specjalnie dla Ciebie.

Naszym najbardziej popularnym rozwiązaniem zewnętrznym jest seria PDS – obudowy do monitorów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny dla siebie produkt do ochrony monitorów na zewnątrz… Seria PDS

Obudowa zewnętrzna TV

Popularne PDS 42 Obudowa zewnętrzna TV.

Obudowy do telewizorów Armagard nie wymagają skręcania, są łatwe w instalacji i gotowa do natychmiastowego użycia. Oferujemy bezpłatną wycenę przydatności do lokalizacji i możliwość odwiedzenia nas na miejscu, w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy zaufaną firmą w naszej branży. Nasze produkty dostarczone są największym światowym liderom w różnych dziedzinach przemysłu. Chronimy urządzeń na całym świecie, a wartości te  przekraczają  4 mld PLN.

W związku z tym, nie ma potrzeby, abyś szukał dalej zewnątrznej ochrony TV, mamy wszystko, czego potrzebujesz. Odkryj Armagard już dziś, odwiedź naszą stronę internetową – www.armagard.pl

Artykuł autorstwa Daniel Waldron

Daniel Waldron

Dedykowany pisarz od 10 lat, Daniel dołączył do Armagard w 2013 roku.Pomaga on w tworzeniu stron internetowych, artykułów, blogów, informacji prasowych i oficjalnych dokumentów, które są przeznaczone do użytku zespołu marketingu Armagard.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Szybkie Zapytanie

Szybkie zapytanie

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów Armagard , wpisz poniżej swoje dane:

Szanujemy Twoją prywatność - przeczytaj naszą politykę.

Nasi Klienci

Loga niektórych firm, które korzystaja z naszych obudów w celu chrony swoich systemów informatycznych.