3 powody, dla których Totem do Digital Signage, komputera i urządzenia takiego, jak drukarka są lepszym rozwiązaniem niż wymiana sprzętu

  • Cet article est disponible dans les langues suivantes:

Dlaczego warto zainwestować w Totem do Digital Signage, komputera i drukarki? Dowiedz się, w jaki sposób ochrona sprzętu elektronicznego może zaoszczędzić pieniądze, czas oraz ograniczyć wpływ na środowisko.

Czy wiesz, że…? 95% ekranów komputerów firmowych, drukarek i Digital Signage kończy na wysypisku śmieci (źródło: www.techweekeurope.co.uk).

Duża część wyrzucanego sprzętu zwykle wciąż jest sprawna, ale ponieważ jest on przestarzały lub wymaga naprawy, podejmuje się decyzję o jego wyrzuceniu i zakupie nowego.

Być może jest to jakieś rozwiązanie, ale na pewno nie jest ono odnawialne. Przez 10 lat koszty pozbywania się i wymiany komputerów, drukarek i ekranów Digital Signage znacznie się nagromadzą, a z roku na rok będą coraz wyższe.

3 powody, dla których szafy uważane są za pierwszorzędne rozwiązanie

1. Koszt

Twój argument: „Moglibyśmy zakupić 3 lub 4 komputery/drukarki/ekrany Digital Signage za cenę jednej szafy”.

To prawda, można tak zrobić, ale policzmy. Powiedzmy, że nasz klient ma sieć Digital Signage składającą się z 50 ekranów i przez okres 5 lat 12 z nich ulega zniszczeniu i są wyrzucane na śmietnik. W momencie zakupu każdy z tych 12 ekranów kosztuje 750 £, czyli w sumie 9000 £.

Zatem klient już stracił 9000 £ na inwestycji. Teraz dodajmy koszt pozbycia się każdego z ekranów.

Powiedzmy, że w przypadku każdego ekranu będzie to 100 £, czyli 1200 £ za wszystkie i tak oto całkowity wydatek wzrasta do 10 200 £. Następnie trzeba wziąć pod uwagę wymianę tych ekranów cyfrowych, które przez inflację kosztują teraz dwa razy tyle niż w momencie poprzedniego zakupu.

12 ekranów za 1500 £ za sztukę równa się 18 000 £ za całość, a do tego trzeba dodać już wydane 10 200 £. Wychodzi z tego bardzo wysoka kwota 28 200 £ w ciągu 5 lat, a po 10 latach ta suma wzrasta więcej niż dwukrotnie.

Argument firmy Armagard: „Nasze szafy są zaprojektowane tak, aby mogły służyć przez co najmniej 10 lat i w sposób udowodniony ograniczają koszty”. 

Digital Signage
„Szafa SENC-350 PC firmy Armagard. Świetna do wykorzystania w otoczeniach przemysłowych”.

W przeciwieństwie do pozbywania się sprzętu komputerowego, które jest drogie, czasochłonne i ma liczne implikacje dla środowiska, ochrona komputera lub komputerów w firmie, drukarki lub drukarek i ekranów Digital Signage oznacza zapobieganie szkodom.

Opcja inwestowania w szafę okazuje się o wiele bardziej ekonomiczna na przestrzeni 10 lat.

Szafy firmy Armagard produkowane są z użyciem wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna i miękka stal pokryta farbą proszkową.

Są one odporne na czynniki atmosferyczne, akty wandalizmu i kradzież i zbudowane według standardów w branży, aby zapobiegać dostawania się do wnętrza cieczy, kurzu, brudu i owadów.

Totem do Digital Signage
„Gama szaf firmy Armagard produkowanych z użyciem wysokiej jakości materiałów”.

Ale nie wierz nam na słowo. Oto, co miał do powiedzenia Siân Wildeboer z firmy Lde SmartAlarms na temat szaf firmy Armagard: Używamy produktów firmy Armagard od kilku lat i za każdym razem, kiedy z nich korzystamy, wiemy, że szybko dostaniemy pomocne rady.

Jednostki są idealne do pokazywania informacji z telewizji przemysłowych w otoczeniach przemysłowych i sprawdzają się w zakurzonych i brudnych miejscach, takich jak kopalnie odkrywkowe, w których je instalujemy.

Nasi użytkownicy końcowi wracają do nas, aby dalej robić z nami interesy dzięki szybkiej i wydajnej obsłudze, a także świetnej jakości produktów firmy Armagard”.

2. Oddziaływanie na środowisko

Twój argument: „Mogę zwyczajnie wyrzucić swój sprzęt na ogólne wysypisko śmieci i nie będzie to miało żadnego wpływu na środowisko”.

Tak naprawdę nie można wyrzucać komputerów na ogólne wysypisko śmieci — jest to niezgodne z prawem, a Twojej firmie potencjalnie groziłaby grzywna za łamanie przepisów o ochronie środowiska.

Firmy mają obowiązek odpowiedzialnego pozbywania się sprzętu elektronicznego, za co pobierana jest opłata. Wyrzucanie sprzętu na ogólne wysypisko śmieci ma olbrzymie konsekwencje dla środowiska.

Argument firmy Armagard: „Ochrona komputera, drukarki i ekranu Digital Signage oznacza wyeliminowanie konieczności pozbywania się sprzętu, oszczędność pieniędzy i zmniejszenie wpływu na środowisko”.

Czy wiesz, że…? Aby wyprodukować jeden komputer i monitor, potrzeba prawie ćwierć tony paliwa kopalnego, prawie 22 kg chemikaliów i 1,5 tony wody (źródło: www.techweekeurope.co.uk). Zatem pozbycie się świetnie działającego komputera jest nieprzyjazne dla środowiska.

drukarki
„Wyrzucanie komputerów i ekranów ma olbrzymie konsekwencje dla środowiska”.

Ale na tym nie kończy się wpływ na środowisko. Według portalu techweekeurope.co.uk zaledwie 5% firm pozbywa się komputerów we właściwy sposób, co tłumaczy powód, dlaczego 95% komputerów kończy na wysypisku śmieci.

Problem z komputerami lądującymi na wysypisku śmieci jest taki, że zawierają one mnóstwo substancji toksycznych, np. ołów i rtęć (która jest trująca), które mogą potencjalnie skazić zasoby wodne.

Szafy firmy Armagard oferują szansę doskonałej ochrony dobrego sprzętu komputerowego, eliminują ryzyko uszkodzeń i potrzebę jego utylizacji.

Jeżeli dany sprzęt komputerowy nie jest najnowszym technicznym dziełem sztuki, nie oznacza to, że zasługuje na wyrzucenie. „Jeśli coś nie jest zepsute, nie naprawiaj tego”. Sprzęt komputerowy nie musi być modny, aby był wydajny.

3. Skutki długofalowe

Czy wiesz, że…? Komputery, drukarki i ekrany Digital Signage są celowo „produkowane, aby się psuć” po to, żeby podtrzymać produkcję, utrzymać zatrudnienie, stworzyć większy rynek konsumencki i wspomagać gospodarkę.

W artykule ostatnio opublikowanym przez BBC stwierdzono, że metodologia „wyprodukowania czegoś, żeby się popsuło” stało się normą. Z tego też powodu proces ustawicznego wyrzucania i wymieniania przestarzałego sprzętu będzie procesem ciągłym.

Wydatki firm na sprzęt komputerowy mają szansę wzrastać rok po roku, chyba że zdecydują się one dbać o swoje urządzenia, a nie je wyrzucać.

W długiej perspektywie zainstalowanie szafy firmy Armagard:

  • uwolni pełen potencjał sprzętu komputerowego,
  • wydłuży jego żywotność,
  • wyeliminuje koszty naprawy, pozbywania się go i wymiany,
  • wyeliminuje potrzebę pozbywania się sprzętu przed końcem okresu jego użyteczności, co zmniejszy oddziaływanie na środowisko.
Digital Signage
„Klasyczna szafa na ekran LCD firmy Armagard. Skorzystaj z powierzchni wewnętrznych lub zewnętrznych do celów handlowych lub przemysłowych”.

Bez ryzyka

Zakup szafy firmy Armagard gwarantuje:

  • pięcioletnią ochronę gwarancyjną na wszystkie części mechaniczne,
  • dwunastomiesięczną ochronę gwarancyjną na wszystkie części elektryczne,
  • wieczysty dostęp do forum wsparcia produktu.

Następne kroki

Zachęciliśmy Cię do złożenia zamówienia? Nasza gama produktów dostępna jest na stronie internetowej www.armagard.pl

Dalsze informacje można uzyskać, rozmawiając z jednym z naszych życzliwych przedstawicieli pod numerem 022 526 6149 lub korzystając z DARMOWEJ opcji „Quick Enquiry” („Szybkie zapytanie”).

Dziękujemy za zapoznanie się z informacjami…

 

Daniel Waldron author image

Article par

Dedykowany pisarz od 10 lat, Daniel dołączył do Armagard w 2013 roku.Pomaga on w tworzeniu stron internetowych, artykułów, blogów, informacji prasowych i oficjalnych dokumentów, które są przeznaczone do użytku zespołu marketingu Armagard.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.